Wystawa Crufts Birmingham Wielka Brytania 7 marca

 

sędzia: Nigel Richard Luxmoore-Ball (UK)

 

PSY

 

KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT

 

Fortuna Feeria LEXUS - lokata 1

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Deneb-Keitos ONYX - lokata 1, Best Puppy

 

KLASA JUNIOR

 

Astra Fidelis KAMERON - lokata 1*

 

KLASA POST GRADUATE

 

TALISMAN iz Russkoi Dinastii - lokata 1

Vinastino FEDOR EMELIANENKO - lokata 2

Fun Nord's MAXILMILIAN AT LINTWEED - lokata 3

UKUSA DOBRYNYA - Res

 

Kalaslane REBELLIOUS

 

KLASA LIMIT

 

Deneb-Keitos EMPORIUM IN LOVE - lokata 1

Zunda EBONIT- lokata 2

Kontaktas SCOOTER AT JACRAILA - lokata 3

 

KLASA OTWARTA

 

Advocatus Dei DARIY VELIKIY - lokata 1, Best Dog

Hanoveria ANTEROS - lokata 2, Reserve Best Dog

Deneb-Keitos EMPORIUM IN LOVE - lokata 3

Benkerin TARGARYEN OF BAROLD - Res

Fortuna Feeria EFGRAFIY ALEXANSROWITSCH - VHC

 

Dromnagus KING OF THE NORTH

VOICE OF GENERATION Druska

NIKITA Tchornyaya Lyoubov

 

KLASA WETERANÓW

 

ETALON iz Russkoi Dinastii - lokata 1, Best Veteran

Laura's RUBIN - lokata 2
 

SUKI

 

KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT

 

Fortuna Feeria LAMBORGHINI DIABLO AT LARKHARBOUR - lokata 1

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Kontaktas UMAMI FLAVOUR - lokata 1

 

KLASA JUNIOR

 

ULIBKA AGELA von Natascha - lokata 1

 

KLASA POST GRADUATE

 

Kalaslane JUDGE JUDY AT CARANTANA - lokata 1

Proud Being AVA GARDNER AT EVRUSSKY - lokata 2

Black Recording Angel MANDALA AT VAGHNA - lokata 3

 

HAVROSHKA Bella Fantasia **

(Omnibus Bruno Magnateria x Futura Alonkina Bella Fantasia)

EFFEKTNAYA LILIYA s Ozera Razliv

 

KLASA LIMIT

 

Proud Of Being ANN SHERDIAN AT EVRUSSKIY - lokata 1

Potterspride DARE TO DREAM - lokata 2

Lintweed BLACK STAR OF INDIA - lokata 3

Lintweed DIVA - Res

Shadlian GRAND ENTRANCE AT KYLEVARNA - VHC

 

Aveyrew HOT GOSSHIP AT CARANTANA

EFFEKTNAYA LILIYA s Ozera Razliv

 

KLASA OTWARTA

 

REGINA Yabluneviy Tsvit - lokata 1, Best Bitch, Best of Breed

Deneb-Keitos NASTASYA - lokata 2. Reserve Best Bitch

Hannoveria AFRODYTA - lokata 3

Hannoveria ARIADNA - Res

NONNA Tchornaya Lyoubov - VHC

 

Advocatus Dei DOROFEYA PREKRASNAYA

Jaybiem KEASHA AT KOSCHEI

Kalaslane RAMPAGNE

EFFEKTNAYA LILIYA s Ozera Razliv

 

KLASA GOOD CITIZEN DOG SCHEME

 

Kalaslane JUDGE JUDY AT CARANTANA - lokata 1

Aveyrew HOT GOSSHIP AT CARANTANA - lokata 2

 

EFFEKTNAYA LILIYA s Ozera Razliv

 

KLASA WETERANÓW

 

Dromnagus BLACK PEARL AT LINTWEED - lokata 1

Dromnagus BLACK ICE - lokata 2

 

* psy urodzone w polskich hodowlach zaznaczono na bordowo

** psy/suki urodzone w zagranicznych hodowlach po reproduktorach lub sukach pochodzących z polskich hodowli (w nawiasie tym samym kolorem wyróżniono rodzica urodzonego w polskiej hodowli)

 

 
       

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera . bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy