Wystawa Crufts Birmingham Wielka Brytania 8 marzec

 

sędzia: Christofer Habig (D)

 

PSY

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Kalaslane REBELLIOUS - lokata 1

UKUSA DOBRYNYA - lokata 2

 

Astra Fidelis RAVEN*

 

KLASA JUNIOR

 

Deneb-Keitos EMPORIUM IN LOVE SWISSYCH - lokata

Dromnagus KING OF THE NORTH - lokata 2

NIKITA Tchornyaya Lyoubov - lokata 3

ARROW Dusha Ravnice - Res
 

KLASA POST GRADUATE

 

TALISMAN iz Russkoi Dinastii - lokata 1

ZHITIEL SOLNTSA s Zolotogo Grada - lokata 2

Fun Nord's MAXIMILIAN AT LINTWEED - lokata 3

Kalaslane DEMYAN - Res

 

Lintweed BLACK DIAMOND

ALIBABA Dermott

Hanoveria ANTEROS

MONARCH iz Chigasovo

Kontaktas SCOOTER AT JACRAILA

VINT LORD NELSON AT POTTERSPRIDE

 

KLASA OTWARTA

 

Advocatus Dei DARIY VELIKIY - lokata 1, BEST DOG

ETALON iz Russkoi Dinastii - lokata 2

Benkerin TARGARYEN - lokata 3

Dromnagus FIRESTARTER - Res

ATLANTIC Europica Varietas - VHC

 

Laura's RUBIN

VOICE OF GENERATION Druska

Kontaktas PHOENIX AT FERNWOOD

 

KLASA GOOD CITIZEN DOG SCHEME

 

Kalaslane DEMYAN - lokata 1

 

KLASA WETERANÓW

 

Kalaslane KICK ASS - lokata 1, RESERVE BEST DOG

Rohantia NIKOLAI AT FERBWOOD - lokata 2

Balleroy FAST AND FURIOUS - lokata 3

Balleroy A STAR IS BORN - Res
 

SUKI

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Proud Of Being ANN SHERDIAN AT EVRUSSKIY - lokata 1, BEST PUPPY

Kalaslane RAMPAGNE - lokata 2

Proud Being AVA GARDNER AT EVRUSSKY - lokata 3

Kalaslane JUDGE JUDY AT CARANTANA - Res

 

KLASA JUNIOR

 

REVOLUTSIYA Tara's Sarja - lokata 1

Dromnagus MOTHER OF DRAGONS - lokata 2

ARBORETA MONOCERA GERTRUDA - lokata 3

Shadlian GRAND ENTRANCE - Res

ASTA Dusha Ravnice - VHC

 

KLASA POST GRADUATE

 

NAOMEY Kontaktas - lokata 1,  RESERVE BEST BITCH

Kontaktas RUSLANA - lokata 2

HAVROSHKA Bella Fantasia - lokata 3**

(Omnibus Bruno Magnateria x Futura Alonkina Bella Fantasia)

AVEYREW HOT GOSSHIP AT CARANTANA - Res

 

Lintweed BLACK BERYL

Vinastino VAYANA AT POTTERSPRIDE

Dromnagus DUTCH GOLD AT KOSCHEI

 

KLASA OTWARTA

 

Deneb-Keitos NASTASYA - lokata 1, BEST BITCH, BEST OF BREED

Lintweed BLACK STAR OF INDIA - lokata 2

Jaybiem KEASHA AT KOSCHEI - lokata 3

Lintweed DIVA - Res

 

KLASA GOOD CITIZEN DOG SCHEME

 

Aveyrew HOT GOSSHIP AT CARANTANA - lokata 1

Dromnagus BLACK PEARL AT LINTWEED - lokata 2

 

KLASA WETERANÓW

 

IMPERIA vom Dubrava - lokata 1

 

* psy urodzone w polskich hodowlach zaznaczono na bordowo

** psy/suki urodzone w zagranicznych hodowlach po reproduktorach lub sukach pochodzących z polskich hodowli (w nawiasie tym samym kolorem wyróżniono rodzica urodzonego w polskiej hodowli)

 

 
       

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera . bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy